Програмне забезпечення Adobe® Acrobat® Pro DC та Adobe® Acrobat® Standard DC

 

Ласкаво просимо до файлу відомостей Adobe® Acrobat® Pro DC та Adobe® Acrobat®  Standard DC, який містить важливу інформацію про продукти Adobe Acrobat. У пунктах відомостей, які стосуються всіх продуктів, назву продукту не вказано. Відомості про підтримку продукту Adobe Acrobat DC див. за адресою http://www.adobe.com/go/acrobat_support_ua

 

Системні вимоги

 

Системі вимоги Acrobat Pro DC та Acrobat Standard DC для Windows®:

 

·        Процесор 1,5 ГГц

·        Microsoft® Windows Server® 2008 R2 (32- або 64-розрядна версія) або 2012 R2 (64-розрядна версія); Windows 7 (32- або 64-розрядна версія); Windows 8 (32- або 64-розрядна версія); Windows 8.1 (32- або 64-розрядна версія)

·        1 ГБ оперативної пам'яті

·        2,5 ГБ вільного місця на жорсткому диску за встановлення з DVD-диска та 4,5 ГБ вільного місця на жорсткому диску за встановлення за допомогою пакета завантаження. Крім того, під час процесу встановлення створюються тимчасові файли, тому в цей період фактично використовується більше місця на жорсткому диску, ніж зазначено тут.

·        Монітор із роздільною здатністю екрана 1024 x 768 пікселів

·        Браузер Internet Explorer® 8, 9, 10 (для версії ОС не ранішої за Windows 8), 11; Firefox (розширений випуск ESR)

·        Дисковод DVD-ROM (якщо йдеться про встановлення з DVD-диска)

·        Апаратне прискорення відео (необов’язково)

 

Інструкції з установлення

 

Для встановлення нового програмного забезпечення або оновлення попередньої версії виконайте описані нижче інструкції. Для оновлення програмного забезпечення може знадобитися підтвердження власності на попередню версію.

Установлення Adobe Acrobat DC у Windows

 

1. Перезапустіть Windows і вимкніть усі антивірусні програми.

 

2. Підключіть комп’ютер до Інтернету.

 

3. Запустіть процес установлення.

  • Якщо Acrobat придбано на DVD-диску, вставте диск у дисковод.
  • Якщо Acrobat придбано як завантаження, завантажте пакет на жорсткий диск.

 

Компанія Adobe рекомендує створити резервну копію завантаженого пакета, бажано записавши його на DVD-диск, перш ніж установлювати програмне забезпечення. Після подвійного клацання файлу .exe відбудеться розархівування та буде виконано описані нижче дії.

 

<system drive>:\users\<ім'я користувача>\Desktop\Adobe папка AcrobatDC

або

<system drive>:\users\<ім'я користувача>\Desktop\папка Adobe Acrobat 2015

 

 буде створено на робочому столі.

 

Щоб установити програму, відкрийте папку та двічі клацніть файл setup.exe.

 

Мова тексту у вікні програми встановлення відповідатиме мові операційної системи комп'ютера. У цьому вікні відображається інформація про встановлення за допомогою серійного номера / пробої версії, особи із правом власності та оновлення PDF. Змініть мову операційної системи комп'ютера на англійську або мову придбаної вами версії.

 

4. Введіть серійний номер або установіть пробну версію. Серійний номер індивідуальної ліцензії зазначено ззовні на коробці DVD-диска або в електронній квитанції про придбання програмного забезпечення (ESD) у магазині Adobe Store. Серійні номери індивідуальних ліцензій, придбаних в електронній формі, можна переглянути також в історії ваших замовлень на веб-сайті http://www.adobe.com. Серійні номери ліцензій, придбаних через веб-сайт Adobe Licensing Website, доступні у вашому обліковому записі на сайті http://licensing.adobe.com.

 

5. Для вибіркового встановлення, наприклад для змінення папки призначення для програми, клацніть кнопку «Налаштувати» та вкажіть папку, куди слід установити програму.

 

Клацніть «Установити». Почнеться процес установлення.

 

6. Якщо певні процеси конфліктуватимуть із процесом установлення, з’явиться повідомлення з вимогою закрити ці процеси для продовження встановлення. Закрийте процеси та клацніть у вікні програми встановлення, щоб продовжити.

 

7. В останньому діалоговому вікні процесу – «Установку завершено» – клацніть параметр «Готово» або «Запустити зараз», щоб відкрити програму Acrobat.

 

Інструкції щодо першого запуску та введення даних посвідчення Adobe ID

 

1. Після запуску програми буде відображено діалогове вікно «Необхідно ввійти». Клацніть кнопку «Увійти зараз» і введіть дані дійсного посвідчення Adobe ID на екрані входу.

 

2. Якщо у вас немає посвідчення Adobe ID, дотримуйтесь інструкцій щодо створення.

 

3. Натисніть «Увійти».

 

4. Після чого прийміть ліцензійну угоду кінцевого користувача. Тепер програма Acrobat має бути готова до роботи.

 

5. За встановлення пробної версії після прийняття ліцензійної угоди кінцевого користувача буде відображено екран 30-денного терміну пробного використання із кнопкою «Розпочати пробне використання». Натисніть кнопку «Розпочати пробне використання». Після першого запуску екран пробного використання відображатиметься раз на день для позначення кількості діб, що залишилися до закінчення терміну пробного використання. По закінченні 30-денного терміну пробного використання програмне забезпечення можна використовувати лише для перегляду PDF-файлів і виконання базових завдань, наприклад коментування, заповнення форм і підписання.

Видалення Acrobat DC у Windows

 

1. Відкрийте панель керування та виберіть у списку розділ «Програми та компоненти».

 

2. Зі списку програм виберіть Adobe Acrobat DC та натисніть кнопку «Видалити».

 

3. Відкриється діалогове вікно із запитом щодо підтвердження видалення програми Acrobat. Щоб видалити продукт, виберіть «Так».

Юридична інформація

Цей продукт інтегрується з мережевими службами, для використання яких потрібні підключення до Інтернету та згода з відповідними умовами використання й політиками конфіденційності (www.adobe.com/go/terms_ua). Мережеві служби Adobe: (a) доступні лише користувачам віком від 13 років; (b) недоступні в певних країнах і певними мовами; (c) можуть без попередження припинити роботу; (d) можуть вимагати реєстрації, надаватися за окрему плату або за підпискою.

 

Актуальні системні вимоги завжди можна переглянути за адресою http://www.adobe.com/go/acrobat_system_reqs_ua.

 

 

© 2015 Adobe Systems Incorporated. All rights reserved. Adobe, Acrobat and Reader are either registered trademarks or trademarks of Adobe Systems Incorporated in the United States and/or other countries. Windows is either a registered trademark or a trademark of Microsoft Corporation in the United Statesand/or other countries. Apple, Mac OS, and Safari are trademarks of Apple Computer, Inc. registered in the United States and other countries. All other trademarks are the property of their respective owners. Updated Information/Additional Third Party Code Information available at http://www.adobe.com/go/thirdparty_ua/.

 

Adobe Systems Incorporated, 345 Park Avenue, San Jose, California 95110, USA (Сан-Хосе, Каліфорнія, США).